Co należałoby zobaczyć będąc na Mazurach?

Jeśli chcielibyśmy być blisko natury, to dobrze wybrać się na Mazury. To miejsce, które rozkocha nas w sobie swoimi krajobrazami i wielością atrakcji zrobionych dłońmi człowieka. Kraina Tysiąca Jezior potrafi zauroczyć od pierwszego wejrzenia, więc nie ma, nad czym się zastanawiać, po prostu trzeba się pakować i mknąć na Mazury. Najlepiej postawić na jakieś gospodarstwo agroturystyczne mazur.

[…]

Czytaj dalej… from Co należałoby zobaczyć będąc na Mazurach?

Na spływie kajakowym

Może w Polsce nie posiadamy śródziemnomorskiego klimatu, ciepłego morza czy nowoczesnych stoków narciarskich, ale za to posiadamy cudowne rzeki! Jeśli więc cenimy aktywny wypoczynek, mamy zamiar odpocząć, oderwać myśli od codziennych problemów, poczuć się wolnym i naładować akumulatory – postawmy na wczasy w kajaku.

[…]

Czytaj dalej… from Na spływie kajakowym

Dlaczego warto pojechać na wakacje w polskie góry?

Wakacje, w którym można podjąć wiele ciekawych i zajmujących aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z latem zalecany jest ciekawy, aktywny odpoczynek przynoszący niezapomniane doznania. Z tego powodu wyśmienitym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na polskie góry, między innymi Karpaty.

[…]

Czytaj dalej… from Dlaczego warto pojechać na wakacje w polskie góry?