Jakie wybrać łoża do hotelu?

Podstawowym wyposażeniem hotelowego pokoju jest bez wątpienia łóżko. W dużej mierze to właśnie do niego zależy, jak hotelowi goście będą wspominać pobyt w hotelu. Jakie więc wybrać łóżka do hotelu, aby goście spędzili noc komfortowo i chcieli do hotelu przyjechać ponownie?

Sprawdź portfolio:

dostawki w hotelu

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Oferta łóżek , które przeznaczone są do pokoi hotelowych jest bardzo duża. Osoby prowadzące hotele mają do wyboru łóżka hotelowe przeznaczone dla jednej osoby, podwójne, ale również tak zwane dostawki. Oprócz tego w hotelowych pokojach możemy zobaczyć szerokie łóżka podwójne. Ten ostatni rodzaj łóżek nazywany jest queen size. W przeważającej liczbie przypadków dokonując wyboru posiadacze hoteli, hosteli i moteli postanawiają postawić na łóżka hotelowe , które mają podwójny materac. To świetne rozwiązanie, gdyż pozwala dopasować obicie znajdujące się na wierzchu materaca do ogólnej kolorystyki pokoju, w którym będzie wykorzystywane. Kupując łóżka do hotelu, powinno się wybierać modele charakteryzujące się lekką konstrukcją. Taki typ konstrukcji sprawi, że obsługa hotelowa nie będzie miała trudności z odsunięciem łóżka w celu dokładnego posprzątania pokoju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie strony są sugerowane przez różne osoby, to zobacz propozycję (https://inhouse.szczecin.pl/mieszkania/sprzedaz?prop_id_46=Szczecin&prop_id_49[0]=SRODMIESCIE&sortuj=10&asc=tak) na ten temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaabsorbować.

Łóżka z podwójnym materacem noszą nazwę łóżek kontynentalnych.

Na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź:

pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór porządnego łóżka hotelowego to jednak nie wszystko. Dla gości, którzy zatrzymali się w hotelu liczy się nie tylko wygodny materac. Goście hotelowi zwrócą również uwagę, czy sama konstrukcja łóżka jest czysta, ale też czy sam materac również jest czysty. Właściciele obiektu hotelowego oraz obsługa hotelowa powinni więc dołożyć ogromnych starań, aby utrzymać je w świetnej czystości. Z kolei z punktu widzenia osób, które sprzątają hotelowe pokoje znaczenie ma przede wszystkim to, czy można w ekspresowym tempie zmienić pościel na nową. Wybierając nowe łóżka, należy więc wybrać taki model, który pozwoli na szybką i wygodną wymianę pościeli. Rodzaj łóżka musi być dopasowany także do standardu na jakim utrzymany jest hotel. W hostelu raczej nie należy spodziewać się łóżek queen size. W hotelach o wysokim, przynajmniej trzygwiazdkowym standardzie, na gości będzie czekać nie tylko duże, ale także wysokie łóżko. Nie bez znaczenia jest również jego szerokość. Obiekcie hotelowym o wysokim standardzie nawet w jednoosobowym pokoju gość będzie spał na szerokim łóżku. Na łóżko, którego szerokość wynosi sto czterdzieści centymetrów nie mogą liczyć goście hosteli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*