Czy wiecie w które miejsce najrozsądniej udać się na egzotyczne wakacje?

Późne wypady tradycyjnie pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj licznych kontrastów przyrodniczych i społecznych.

eccotravel

Zanieczyszczony i gęsto zaludniony, przepełniony skrajnym ubóstwem i nieładem. Indie to miejsce, w którym intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a nieustanny dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.

Wakacje w Indiach to połączenie kultur, energetycznych barw, smaków i aromatów, którą albo się pokocha, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z każdym rokiem przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, cenna perełka. Zaskoczą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i zniewalająca atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać.

Poszukujesz interesujących informacji na przedstawiany temat? Z pewnością po przejściu do serwisu www (https://www.eccotravel.eu/p/chile) odnajdziesz takie materiały, które będą dla Ciebie pasjonujące.

Sprawdź ofertę: .

Bez wątpienia powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są korzystne ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są zwykle wycieczki sprzedawane przez Internet, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*