Większość hoteli w Rzeszowie mająca wysokiej klasy sale treningowe zaprasza do skorzystania w ich propozycji

Przedsiębiorstwa planujące zebrania firmowe albo treningowe częstokroć szukają stosownych sal konferencyjnych, z opcją umiejscowienia członków konferencji i gości w pokojach hotelowych. Jest to często wygodnym wyjściem, kiedy zebrania trwają do późnych godzin wieczornych bądź kilka dni.

Miasto Rzeszów ma ponad 30 punktów, gdzie są sale konferencyjne. Można tam urządzić zebrania, szkolenia, bankiety, itd. Na przykład Hotel Bristol w Rzeszowie posiada aule posiadającą nowoczesne i efektywne wyposażenie oraz wejście do bezprzewodowego Netu, serwis kawowy, gdzie jest zwykle woda mineralna, kawusia, herbata, chrupkie ciasteczka i ciasta konferencyjne.

hotel

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Jest również opcja zamówienia dla członków zebrań lunchu z jednego dania w hotelowej restauracji. Dla uczestników narad proponuje także ciekawe upusty na noclegi ze śniadaniem. Kolejnym miejscem jest Hotel Ambasadorski, posiadający 4 pomieszczenia zebrań, jakie zdołają umieścić od 12 do 130 osób. Audytoria te są przygotowane do organizacji każdego typu seminariów, konferencji, treningów czy też spotkań biznesowych i fet. Także zapewnia możliwość użytkowania z nowoczesnego oprzyrządowania multimedialnego, między innymi rzutnika, ekranów, odtwarzacza DVD, wizualizera, a również mikrofonu bezprzewodowego, układu nagłaśniającego bądź wjazdu do Internetu. Proponuje także usługi gastronomiczne oraz doświadczoną obsługę. Hotel Rzeszów to kolejny ogromny kompleks konferencyjny. Jako jedyny na Podkarpaciu oferuje kilkanaście auli konferencyjnych wyposażonych w najświeższej generacji sprzęt audio-wizualne. Największa sala konferencyjna w warszawie może przyjąć nawet 1000 ludzi. W kompleksie zdoła odbywać się kilkanaście szkoleń jednocześnie dla nawet 2500 osób. To wyłączne takie miejsce w Rzeszowie, gdzie urządzają się konferencje, szkolenia, bankiety, prezentacje i występy. Większość hoteli mających sale konferencyjne w Rzeszowie jest w całości przygotowywana audio medialnie na rozmaite treningi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*