Jak pojechać na drugi koniec świata i nie stracić jednocześnie aż tak dużo gotówki? Czy to jest w ogóle możliwe?

Przeważnie, gdy planujemy pojechać gdzieś dalej, to zderzamy się z perspektywą ewentualnych kosztów. Pewnie nie trzeba wspominać o opłatach za hotele, podróże i wejścia do zabytkowych miejsc, problemy tego typu zaczynają się już na lotnisku, gdy trzeba zakupić bilet, aby dostać się do obranego celu. Ceny są na tyle zaporowe, że rezygnujemy z podróży zadowalając się czymś mniej atrakcyjnym. Podczas gdy istnieją sposoby, by lecieć na drugi koniec świata za całkiem atrakcyjną cenę. Tylko jak to zrobić?

[…]

Czytaj dalej… from Jak pojechać na drugi koniec świata i nie stracić jednocześnie aż tak dużo gotówki? Czy to jest w ogóle możliwe?

W jaki sposób można wygodnie i bezpiecznie podróżować po Europie, zalety podróżowania busami do Niemiec.

Obecnie jeżdżenie do różnych krajów Europy to coś zupełnie normalnego, szczególnie że w ramach Unii Europejskiej w zasadzie nie będzie żadnych kontroli wewnętrznych. Dużo ludzi wyjeżdża pracować do innego kraju, sporo też będzie odwiedzać najbliższych czy po prostu chce coś pozwiedzać.

[…]

Czytaj dalej… from W jaki sposób można wygodnie i bezpiecznie podróżować po Europie, zalety podróżowania busami do Niemiec.